KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Burpol Polimer çevre bilinci ve sıfır atık politikasını ilke edinerek 2014 yılında kurulmuştur. Faaliyetine ilk olarak endüstriyel üretim firelerinden geri hazanım ile başlamıştır. 2015 yılında 2000 m2 kapalı alana taşınarak geri dönüştürülebilen plastik atıklarından compound üretimine başlamış ve bünyasinde polimer laboratuvarını kurmuştur.

Burpol polimer tedarik ettiği plastik atıkları,sahip olduğu üstün teknolojisi ile yüksek performanslı recycle hammadde haline getirmektedir. %100 geri dönüşüm atıklardan ürettiği hammaddelerin OEM ve yan sanayilerinin aralarında bulunduğu otomobillerin görsel parçalarında da kullanılması üretim hassasiyetinin bir sonucu ve başarısıdır.

Bugün Burpol Polimer sahip olduğu 8000 m2 kapalı alanda,4 üretim hattı ve yıllık 18000 ton kurulu kapasitesiyle üretimine devam eden know-how sahibi bir firmadır. Plastik atıklara katma değer kazandırarak ülkesine ve doğaya karşı olan sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Sürekli gelişen ve yenilenen laboratuvar ekipmanları ve AR-GE departmanı ile inovasyon esaslı projelerine hızla devam etmekte ve her geçen gün yeni recycle projelerini bünyesine kazandırmaktadır.