Designed by Aeronorm.
Lütfen Cihazınızı Dikey Konuma Getirin!
Lütfen Cihazınızı Dikey Konuma Getirin!
ÇEVREYE SAYGILIYIZ
  •  

    ANA SAYFAHAKKIMIZDAARGE | İNOVASYONTEDARİK ZİNCİRİÜRÜNLERİLETİŞİM
Burpol, 2014 yılında kurularak endüstriyel üretim firelerinden geri kazanım faaliyetine başladı. 2015 yılında Burpol Plastik 2000m² kapalı alana sahip fabrika binasına taşındı. Aynı sene geri kazanılmış hammaddelerden Compound üretimine başladı ve bünyesinde polimer laboratuarını kurdu. Bugün Burpol Plastik Ltd. 2000m² kapalı alanda, 2 üretim hattı, kuvvetlenen AR-GE departmanı ile toplam 20 personeli ve yıllık 5.000 ton kurulu kapasitesi, geliştirmekte olduğu laboratuvarı ile faaliyetine devam etmektedir. Ürettiği geri kazanım polipropilen hammaddelerini uluslararası geçerliliği olan TDS (Technical Data Sheet) ile tanımlayabilen, bu değerlere bağlı üretim yapabilen ve yine uluslararası en üst hassasiyette analiz sertifikası oluşturabilen Türkiye’nin ilk ve tek Plastik Recycle Compound üretimini gerçekleştirmektedir. Compound ve geri kazanım hammaddelerimizin OEM ve yan sanayilerinin aralarında bulunduğu otomobillerin parçalarında kullanılması üretim hassasiyetlerimizin bir sonucudur. Çevreye karşı olan sorumluluğunu her şeyin önünde tutan Burpol, değer katılabilen kaynakların farkında olup, endüstriye kazandırılabilmesi için kaynak yönetimi ve disiplinine yatırım yaparak “Çevre Dönüşüm Lisansı” almıştır. Bu doğrultuda, plastiklerin değerini yükselterek değişimlerine hız kazandırmaktadır.
MİSYON & VİZYON
Misyon Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak yüksek performanslı recyle plastik hammadde çözümleri üretmek. Vizyon En iyi yönetim ve etik kurallarını uygulayarak, Geri Dönüşüm Plastik hammadde üretiminde teknolojiyi takip ederek müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin çözüm ortağı olarak dünya lideri, yenilikçi bir firma olmak.
 İLKELERİMİZ
Müşterilerimiz bizim için iş ortağımızdır. Müşterilerimizle kaliteli, güvenilir, esnek, hızlı ve çözüm ortaklığına dayalı ilişkiler kurmak ana hedefimizdir. İnovasyon Sektörümüzde yönlendirici ve teknolojik, yenilikçi gelişmelerde lider olmak isteriz. Güvenilir olmak Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, iş ortaklarımızla güvenilir ve saygılı bir firma olmak hedefimizdir. Ekip Bilinci Açık ve etkili bir iletişim ortamında ekip olarak çalışırız. Çalışanlarımız aynı zamanda iş ortağımızdır. Sonuç Odaklılık Hedefimizi, yüksek tutarak, aldığımız insiyatif ve sorumluluk ile sonuç odaklı çalışırız. Sosyal Sorumluluklarımız Şirketimizde güvenli bir ortam sağlamak ana görevimizdir. İş sağlığı, iş güvenliği ve çevreye karşı sorumlu bir firma bilinci ile çalışmak.

HEDEFLERİMİZ
Üretimini yaptığımız tüm hammaddelerin serbest piyasa koşullarına uygun olarak rekabet gücümüzü artırmak. Mevcut pazarlarımızı korumak ve yeni pazarlar araştırarak kapasite kullanımını 2017 yılında % 10 yükseltmek. Faaliyetlerimizin tümünde verimlilik artışı ve israf önleyici tedbirler almak % 10 oranında tasarruf sağlamak. Kalite sistemini geliştirmek, bu kapsamda; • ISO 9001 Belgesini devamını sağlamak • Dış iade oranını aşmamak, firma olarak öngördüğümüz İç hedefleri tutturmak. Personelimizin beceri ve tatminine yönelik eğitimleri vererek her çalışanımızda nitelik seviyesini gerçekleştirmek. Firmamızın faaliyetlerinde ve iç iletişimde etkinliği artırmak, malzeme planlamasını doğru ve takip edilebilir şekilde sağlamak, sistem dokümanlarının takibi ve güncelliğini korumak.